Про систему Nadavi
Правила сервісів Nadavi

Даний документ визначає основні правила використання сервісів і можливостей системи Nadavi (https://nadavi.net) (далі Система) інтернет-магазинами і іншими рекламодавцями (далі Рекламодавець) для публікації рекламної та іншої інформації в мережі Інтернет.

Система — комплекс апаратно-програмних та інших засобів і алгоритмів по контекстному розміщенню інформації в мережі Інтернет.

 1. Рекламодавець розміщує інформацію про товари/послуги в мережі Інтернет, використовуючи Систему на свій страх і ризик.
 2. Система не гарантує певних показників продажів або інших фінансових показників Рекламодавця, а служить механізмом і інструментом для оптимізації, спрощення і контролю розміщення інформації Рекламодавця в мережі Інтернет.
 3. Рекламодавцям ЗАБОРОНЕНО:
  1. ЗАБОРОНЕНО розміщувати будь-яку інформацію, пов'язану з пропагандою насильства, розпалюванням міжнаціональної ворожнечі, пропагандою і продажем наркотиків, зброї, продажем дипломів та інших заборонених до обігу предметів та речовин.
  2. ЗАБОРОНЕНО рекламувати будь-які послуги і товари, які поширюються по передоплаті через мобільний телефон або оплачуються по SMS (наприклад, тести, «дієти», мобільний контент і т.д.).
  3. ЗАБОРОНЕНО рекламувати цифрові наркотики, суміші для паління, будь-яку алкогольну і тютюнову продукцію, а також рецептурні лікарські препарати.
  4. ЗАБОРОНЕНО розміщувати рекламу таргетовану на конкретні країни, якщо ця реклама може порушувати місцеве законодавство про рекламу.
  5. ЗАБОРОНЕНО розміщувати частково або повністю недостовірну інформацію про товар або послугу, що надаються Рекламодавцем.
 4. Рекламодавець несе повну відповідальність за достовірність інформації і відповідність інформації, що публікується, місцевому та міжнародному законодавству.
 5. Рекламодавець зобов'язується не порушувати публікацією інформації в Системі авторські та суміжні права третіх осіб. У своїй діяльності компанія базується на принципах чесної конкуренції та сумлінності і, відповідно, з повагою ставиться до прав інтелектуальної власності. Ми перевіряємо всі повідомлення про можливі порушення авторських прав в рекламних оголошеннях та можемо призупинити дію облікових записів рекламодавців, які допускають їх. За запитом ми надаємо правовласникам всю інформацію, необхідну для захисту їх прав інтелектуальної власності, яка була або могла бути порушена Рекламодавцем.
 6. Конфіденційність
  Під час роботи з нашими сервісами ви дозволяєте нам використовувати свою особисту інформацію згідно з політикою конфіденційності. В останній викладено, для чого ми використовуємо ці дані і як забезпечуємо захист користувачів при роботі з нашою системою.
 7. Політика повернення коштів
  У разі неможливості проведення рекламної кампанії за допомогою Системи через обмеження або правил розміщення реклами в Мережі, або з інших незалежних від Рекламодавця причин, Система зобов'язується в 30-ти денний термін в повному обсязі повернути решту грошових коштів з балансу Рекламодавця.
 8. Політика надання послуг
  Система може відмовити в публікації тих чи інших матеріалів Рекламодавця без пояснення причин. Якщо така відмова сталася після отримання коштів від Рекламодавця — кошти повертаються в 30-ти денний термін.