Про систему Nadavi

Як працює Nadavi?

Партнерська програма Nadavi призначена для сайтів, присвячених товарній тематиці (наприклад, електроніці або побутовій техніці); це може бути онлайн-вітрина, площадка для оглядів та рейтингів тощо. Ця програма дає можливість інтегрувати на такий сайт наші цінові пропозиції, що стосуються конкретних товарів — щоб читач не просто бачив загальні дані про них, а міг відразу вибрати найбільш вигідну пропозицію.

Подібна співпраця надає Вам вигоду одразу за декількома напрямками:
1
Інформація на сайті виходить більш корисною та наочною:
дані про товар доповнюються переліком пропозицій та актуальними цінами.
2
Розширюються можливості для користувача: перейти в магазин для здійснення покупки можна буквально в пару кліків.
3
За такі переходи власник сайту-партнера отримує оплату.

Таким чином, участь у партнерській програмі не лише покращує якість контенту на Вашому сайті, а й дає можливість заробити додаткові гроші.

Як підключитися?
Встановіть код віджету
Отримуйте виплати
Інтеграція на ваш сайт

Ми пропонуємо два способи вбудовування наших цінових пропозицій:

  • Інтеграція за допомогою JavaScript-віджетів. Це найпростіший і найшвидший варіант: достатньо додати відповідний код на сторінки сайту – і в потрібних місцях з'являться готові віджети зі списками пропозицій, а Ви почнете заробляти.
  • Інтеграція за допомогою Nadavi API. При такому форматі роботи потрібно буде формувати запити з Вашого сервера до нашого Nadavi API; відповіддю на ці запити буде інформація про товар та пропозиції магазинів. Ця інформація може передаватися у вигляді JSON, XML або у вигляді звичайного тексту. Так що цей спосіб дещо складніший, ніж використання віджетів: Вам доведеться самостійно створити шаблон цінового блоку, куди будуть підставлятися дані, отримані від Nadavi API. З іншого боку, дизайн цих шаблонів та їх функціональність може бути налаштована на Ваш смак без будь-яких обмежень.