Про систему Nadavi

Виплати

Завдання Торгової системи Nadavi — залучити якомога більше потенційних покупців в інтернет-магазини, тим самим збільшуючи їх продажі. Тематичні ресурси здатні допомогти нам у цьому, і ми готові платити за цю допомогу.

Якщо Ви станете нашим партнером — ви отримуватимете оплату за переходи з Вашого сайту за пропозиціями магазинів. Мінімальна ставка – 50% від вартості такого переходу.

Принципи тарифікації

  • Оплачується кожен клік: якщо один користувач перейшов із сайту-партнера до кількох магазинів, партнер отримує оплату за кожний перехід.
  • Тарифікуються лише унікальні переходи до магазинів. На відміну від конкурентів, ми уважно стежимо за якістю трафіку, тому не допускаємо накруток у жодному вигляді і припиняємо співпрацю із недобросовісними партнерами.
  • Постклік: кожен користувач, який перейшов із сайту-партнера на Е-Каталог, запам`ятовується на місяць. Якщо протягом цього часу користувач переходить з Е-Каталогу на пропозиції магазинів напряму, без використання сайту-партнера – партнер також отримує винагороду за ці переходи.

Методи виплат

Для виплат винагороди ми використовуємо наступні канали: на рахунок ТОВ, ІП, самозайнятим (платникам НПД), ФОП. Можливі й інші варіанти — вони обговорюються індивідуально. Виплати здійснюються в першій половині кожного місяця, без затримок, за принципом “що заробили, те й отримали”: комісії та мінімальні суми виплат відсутні. Серед інших принципів, які ми застосовуємо при роботі з партнерами – індивідуальний підхід, гнучкі умови та мінімум бюрократичних формальностей.